Apartmány Brajkovic

 

kontakt

Mate Brajkovic

adresa

Blato 21 - 21331 Zivogosce
telefon
+385(0)21 62 87 20
e-mail
Apartmány Brajkovic
Vítáme Vás na web-stránkách "Apartmány Brajkovic".

V prubehu této virtuozní návštevy bychom Vám chteli ukázat pohostinnost, být jako vždy dobrým hostitelem,ukázat Vám krásny naší zeme, príjemné klima, dokouzlit cistou a netaknutou prírodu.

Samozrejme,dozvíte se vše o ubytování,které jsme Vám schopni poskytnout. Najdete zde i všechny informace, potrebné k vašemu pobytu v Chorvatsku a všechny Vaše eventuální pochybnosti a otázky vyrešíme rychlou odpovedí pomocí el.pošty nebo telefonicky.

V tomto malém mediteranském ráji dochází k úplnému souladu duše a tela s netknutou prírodou, což Váš odpocinek uciní dokonalým.

My, Vaši hostitelé, se postaráme, abychom splnili Vaše prání a potreby, nebot naším jediným zájmem je, abyste nás znovu navštívil.

Živogošce - Blato, je typické malé dalmatinské místo,se svými 500 obyvateli jedno z najstarších míst na Makarské rivijére. První zmínky o nem jsou již ve 4. staletí, kdy ho objevil rímský patricij Licinijan, který si na jeho plážích vybudoval letní sídlo. Od centra rivijéry, mestecka Makarska, vzdáleno je 20 km, a od Dubrovníku, který stojí za to navštívit, 130 km. Rovnež další ze zajímavých lokalit v okolí Živogošce je posvátné místo v Medugorje, vzdálené 60 km.

Možnost pronajmutí lodí k individuálním i organizovaným jednodenním výletum na prilehlé ostrovy. Živogošce-Blato disponuje cetnými zátokami atraktivními ke koupání, borovým lesem s oblázkovými plážemi v samotném centru místa. Pokud svuj pobyt na pláži chcete plne využít, mužte si zapujcít clun, vodní lyže, svézt se padákem nebo na natukovacím banánu. Vyhovíme i milovníkum hor vycházkami po vyznacených hors Využít mužete i tenisové kurty a poligon-populární paintball. Vecery v Živogošci zpríjemnují procházky cestickou nad samým morem a hostitelé se budou snažit behem sezóny, aby nechybely ani kulturní a zábavné programy.
Nabídka ubytování
Vzdálenost od centra v míste: 20 m
Vzdálenost od obchodu: 20 m
Vzdálenost od restaurace, kavárny: 30 m
Vzdálenost od more, pláže: 50 m
Vzdálenost od sportovních terénu (tenis, paintball): 200 mNaše apartmány jsou vybaveny podle moderních turistických standartu. Umísteny tak že mají svuj klid, ticho a pohled na more z prostorných balkónu, a zároven v bezprostrední blízkosti centra a lokálních pláží.

Apartmány jsou vybaveny Tv, Sat a klimatizací, jakož i cistícími prostredky, rucníky, Samozrejmostí je parkovište.
Ceny za apartmán e-mail: mate.brajkovic1@st.htnet.hr
Informace & Rezervace


Apartmány Brajkovic

 

Contact

Mate Brajkovic

Address

Blato 21 - 21331 Zivogosce
phone
+385(0)21 62 87 20
e-mail