Hledáte-li vytoužený klid a mír, prijed`te do Borovy, prekrásného malého hvarského zálivu s pruzracným morem a panenskou prírodou. Uprostred kouzelné prírody a u prívetivých hostitelu, v apartmánech rodiny Razovicu, prožijete opravdu nádhernou dovolenou.

V bezprostrední blízkosti apartmánu vám je k dispozici rybárský domek, kde vas privítá veskrze osobité prostredí.

Apartmány " Razovic " se nacházejí na samote, prímo i more, v chráneném pozemkovém komplexu o povrchu 20 000 m², který je porostlý macchií a borovým lesem.

Pro celý tento prostor je príznacná naprostá cistota prostredí, které nezasáhl žádný druh znecištení. To potvrzuje i skutecnost, že se ke svícení a ohrevu vody využívá slunecní energie.

Do zálivu Borova mužete priplout po mori nebo prijet po silnici. Od trajektního prístavište je to 6 km, z cekož jsou poslední 2 km makadam. Pri pobytu v apartmánech " Razovic "jste skutecne celý den u more a na pláži. Jedním z nezapomenutelných zážitku pro vás bude i puvabná scenérie zálivu Borova pri západu slunce.


Budete-li si chtít odpocinout od koupání, bude pro vás skvelým osvežením prijemná procházka mezi dlouhými záhony stredozemních rostlin, jejichž omamné vune vyplní všechny vaše smysly.

 


Se svými hostiteli se mužete vydat na ryby, radovat se z úlovku a spolecne si pochutnávat na rybách pripravenych na dalmatsky zpusob.
Jsou pro vas pripraveny i cluny, na kterých mužete každý den podnikat krátké výlety do okolních zálivu. V odpoledních hodinách vytvárí vítr maestral ideální podmínky pro milovníky surfingu.I milovníci dobrého moku si prijdou na své. Od hostitelu dostávají krome domácí rakije a prošeku každý den litr vína po apartmánu. Predevším deti, ale i dospelí dostávají denne cerstvé fiky a hroznové víno.


Když se vám zasteskne po vetší spolecnosti a turistické tlacenici, snadno se po silnici dostanete do jakéhokoliv místa na Hvaru, kde se na malém prostoru neustále doplnují minulost a prítomnost. Protože ostrov Hvar je sice dávno objevený, ale vždy znovu objevovaný klenot, obklopený blankytnou modrí pruzracného more a zlatavou modrí jasného nebe.
Prijed`te a presvedcte se o kráse ostrova Hvaru a zálivu Borova!


3 apartmáni pro 4 osoby:
dve ložnice, obývací pokoj, kuchyn, sociální zarízení, celková plocha 50 m²

4 apartmany pro 2-3 osoby:
pokoj, kuchyn, sociální zarízení, celková plocha 30 m² 

Stací zatelefonavat nebo napsat a zajistit si rezervaci.

"RAZOVIĆ" UVALA BOROVA – VRBANJ / OSTROV HVAR - CHORVATSKO

tel: ++385 21 535 386, e–mail:petar.razovic@st.htnet.hr